Malesia Security Team


 
ForumPortalCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 

Si tja fik dikuj pc per krye MSN!!!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
mst
WeBMasteR
WeBMasteR
avatar


Age : Registration date : 21/12/2008 Numri i postimeve : 335 RanK : WebMasteR

MesazhTitulli: Si tja fik dikuj pc per krye MSN!!!!!   Mon Dec 22, 2008 12:19 pm

-Se pari klik i djatht ne desktop
-Shkojm ne new
-Ateher shortcut
-aty duhet te shkruesh dicka pasi ta hapeh shorcut
-shkrueje : shutdown -a
-perfundo kete shortcut
-dhe dergoje ne MSN shokut apo shoqes deri sa eshte ONLINE dhe PC do i...
per me shume informacione kontaktoni me administratoret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mst-crew.albanianforum.net

Si tja fik dikuj pc per krye MSN!!!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Malesia Security Team :: Panelli i kontrollit :: Hacking & tutorials -